Groupe de sogedicomtraduction

Public·215 membres

Раднички Партизан uživo prenos 25 октобар 2023

30. 9. 2023. — пре 15 сати — ani Napredak Kruševac Novi Pazar Partizan Belgrade Proleter Novi Sad Rad Beograd Radnicki Nis Radnik Surdulica Spartak ...

FK Radnički Niš - FK Partizan резултат уживо, међусобни Утакмица је део Mozzart Bet Superliga. FK Radnički Niš је играо против FK Partizan у 1 утакмица ове сезоне. Тренутно, FK Radnički Niš рангира 12., док FK ... Младост Раднички Ниш uživo prenos 2022 22 октобар пре 3 дана — Младост Раднички Ниш uživo prenos 2022 22 октобар 2023 Radnički Niš. 02.12. 07:00. 18. kolo. Crvena zvezda. Mladost. 10.12. 07:00. IMT . (тв***) Раднички Партизан uživo prenos 2022 5 септембар 4. 9. 2023. — (тв***) Раднички Партизан uživo prenos 2022 5 септембар 2023 години живота. Фото приватна архива УОЧИ МЕЧА САСТАВИ Стадион: "Чика Дача" ... Poveli su gosti maestralnim golom Save Petrova u 12. minutu. Robusni napadač se sjajno snašao, “promešao” odbranu Partizana i lepim udarcem sa ivice šesnaesterca matirao Jovanovića. Uspeo je malo da se probudi Partizan, imao neke prilike preko Meniga i Saldanje, koji će dugo pamtiti ovu utakmicu. Čak tri zicera je propustio brazilski ofanzivac, nije uspeo da postigne i treći gol od početka sezone, međutim, njegovi saigrači su nekako “iščupali” pobedu. Prvo je Natho sa bele tačke izjednačio rezultat, nakon što je Stojković oboren u kaznenom prostoru. Šutirao je jako Izraelac i prevario Rosića, a svega par minuta kasnije desio se i preokret. (ЛИВЕ СПОРТ!!) Раднички Ниш ИМТ Нови Београд uživo ... Раднички Ниш Младост НС utakmice Radnicki Nis v Javor, 03. (тв***) Раднички Партизан uživo prenos 2022 5 септембар 4. 9. 2023. — [[[уживо!]]<<] Војводина ... Evo gde možete UŽIVO gledati TV prenos utakmice Partizan 30. 10. 2022. — Utakmicu možete pratiti na kanalu Arena Sport 1 Premium, a uživo dešavanja sa ovog meča će u lajv blogu prenositi i Sportal. Evo gde možete uživo da gledate TV prenos meča Partizan Evo gde možete uživo da gledate TV prenos meča Partizan - Radnički Niš. Telegraf 13.08.2023 | Telegraf.rs. Crno-beli igraju prvi meč na svom stadionu u ... Slobodan Urošević! Posle kornera koji je izveo Miloš Jojić, Rikardov udarac je završio na gol liniji, a u gol je loptu glavom smestio bek Partizana. Urošević postiže pogodak za 0:2! ⚫️⚪️⚫️⚪️ pic. com/imJHalSnZI 79. minut - Najbolja šansa za Partizan u drugom poluvremenu, prošao je Živković po desnoj strani uputio loptu u kazneni prostor, a tamo umalo da vidimo autogol. Od svega toga je lopta otišla u korner. 77. minut - Šut Markovića, koji je odbranio Dujmović. foto: Starsport© 73. Sva dešavanja sa meča pratili ste uz “lajv-blog”. KRAJ: Partizan – Radnički Niš – 2:1 (0:1)90. minut – Igraće se još tri minuta. 86. minut – GOL: Severina iz slobodnog udarca vara Rosića i donosi totalni preokret Partizanu. 79. minut – GOL: Siguran je Natho – izjednačenje u Humskoj! 78. minut – PENAL: Oboren je Aranđel Stojković, a sudija je pokazao na belu tačku. 72. minut – Treći zicer za Saldanju i ponovo ništa. Ostaje 0:1. 65. I POLUVREME 45+2. minut - Prvi žuti na meču je dobio Saša Zdjelar. 45. minut - Umalo da Partizan povede i sa 2:0, jer je sjajnu priliku propustio Nikola Terzić koji je šutirao spoljnom ali je pogodio stativu. 44. minut - GOOOOOLLL!!! Partizan vodi sa 1:0 Rikardo Gomeš! Posle centaršuta Kvinsija Meniga, Rikardo je bio sam i glavom je loptu smestio u mrežu. 39. minut - Najbolja šansa za Partizan. Posle centaršuta Marka Živkovića sa desne strane, Natho je ostao sam, ali je loptu poslao preko gola. 36. Catholic Daily Quotes | ICC Mahwah 8. 10. 2023. — Раднички Црвена звезда uživo 2022 20/05/2023 KKolo: Delegiranje sudija 4. Напредак Црвена звезда uživo prenos 3 Radnicki Nis v Javor . ((ТВ)) Раднички Ниш ИМТ Нови Београд uživo prenos 16. 9. 2023. — (тв***) Раднички Партизан uživo prenos 2022 5 септембар 4. 9. 2023. — [[[уживо!]]<<] Војводина Раднички 1923 uživo prenos. ((гледати-)) ИМТ ... U sledećem kolu Partizan igra protiv Radničkog iz Kragujevca, dok Radnički iz Niša gostuje Voždovcu. Treba napomenuti da Partizan ima pre toga meč nokaut faze Lige konferencija protiv Sparte iz Praga u četvrtak u Češkoj. Kraj utakmice 22. kola Linglong SLS FK Radnički Niš - FK Partizan, kanačan rezultat je 0:2, strelci su bili Rikardo u 44. i Urošević u 85. minutu⚫️⚪️⚫️⚪️ pic. twitter. com/SKg8wJvN36 — FK Partizan (@FKPartizanBG) February 12, 2022 SASTAVI: RADNIČKI NIŠ: Dujmović – Aksentijević, Basile, Savić, Ćirković – Kovačević, Pejović – Arsić, Mitrović, Kasalica – Štulić. PARTIZAN 2-1 RADNIČKI NIŠ UŽIVO | 3. KOLO - YouTube YouTube YouTube 2:22:45 YouTube Fudbalski Zaljubljenik 13. 8. 2023. 13. 8. 2023. minut - Nova izmena u redovima Radničkog iz igre je izašao Arsić, a na terenu je Mesarović. 67. minut - Izmena i kod domaćih, umesto Štulića na terenu je Viktor Živojinović. 63. minut - Trostruka izmena kod Partizana, izlaze Menig, Natho i Terzić, u igri su Lazar Marković, Marko Jevtović i Nemanja Jović. 60. minut - Gužva u kaznenom Radničkog posle kornera, do lopte je stigao Rikardo, ali je njegov udarac bio izblokiran. 58. minut - Treću žuti za Partizan je dobio Menig. 52. minut - Novi žuti karton i to ponovo za fudbalere Partizana, ovoga puta je to bio Vujačić. 50. minut - Posle velike greške Milana Savića, lopta je došla do Meniga koji je šutirao pored gola. 46. minut - Radoslav Batak je napravio prvu izmenu na meču, umesto Kasalice ne terenu je Jovanović. Linkovi za prenos utakmica UZIVO Linkovi za prenos utakmica UZIVO. Mar 1, 2014󰞋󰟠. 󰟝. Prenos:Partizan-Radnicki Nis 1:1 2 Poluvreme Link:http://www.youtube ... UŽIVO: Partizan - Radnički Niš, live, TV prenos, Arena sportFoto: Starsport Preokret u Humskoj – Partizan je uspeo da sruši Radnički sa 2:1 (0:1) na debiju pred svojim navijačima ove sezone. Mučili su se crno-beli, bili u rezultatskom zaostatku tokom većeg dela meča, ali na kraju su zahvaljujući Nathu i Severini slavili važan trijumf protiv Nišlija i malo mirniji čekaju revanš protiv Sabaha u četvrtak. ((СТРЕАМ)) Напредак Партизан uživo prenos 1 октобар 30. 9. 2023. — пре 15 сати — ani Napredak Kruševac Novi Pazar Partizan Belgrade Proleter Novi Sad Rad Beograd Radnicki Nis Radnik Surdulica Spartak ... minut - Gužva je bila pred golom Partizana, posle ubacivanja sa strane lopta je samo završila u korneru. 28. minut - Utakmica je nastavljena, Popović je kolima hitne pomoći odveden sa stadiona, dok je njega na golu zamenio Nemanja Stevanović. 21. minut - Kod prilike za Radnički Mitrović je kolenom udario Popovića u glavu, zbog čega je golman Partizana ostao bez svesti. 14. minut - Prva upotreba VAR-a na ovom meču, gledalo se igranje rukom Saničanina, ali je na kraju nije ništa svirano. 9. Dosuđen je slobodan udarac za Partizan na oko 18 metara, loptu je uzeo Severina i pogodio. Interesantno, Nemanja Nikolić je imao veliku ulogu u pogotku, pošto se na vreme “spustio” u živom zidu i tako prevario Rosića, koji nije video putanju lopte. Do kraja meča više nije bilo prilika, Partizan je ostvario drugu pobedu u sezoni, dok je Radnički ostao bez ijednog boda i posle tri kola. FK Radnički Niš - FK PARTIZAN 17h;LINKOVI ZA 26. 10. 2020. — FK Radnički Niš – FK PARTIZAN 17h;LINKOVI ZA TEKSTUALNI PRENOS UTAKMICE · https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1390324/radnicki-nis-partizan-uzivo- ... [[[ГЛЕДАМ ТВ###](((]] Раднички Партизан uživo prenos [ГЛЕДАМ ТВ###](((]] Раднички Партизан uživo prenos 05.09.2023 12. 2. 2022. — Fudbaleri Partizana pobedili su u Nišu ekipu Radničkog sa 2:0 u utakmici 22.